Систематичне вживання алкоголю (сюди відноситься і слабоалкогольна продукція, а також пиво) руйнівно впливає на весь організм, але найбільш негативно позначається саме на здоров'ї печінки.

Неможливо із упевненістю сказати, якою мірою різна кількість алкоголю гнітюче діє на функції печінки. Адже велике значення у цьому плані мають і різні супутні фактори: загальний стан усього організму в цілому і печінки зокрема, здоров'я імунної системи, якість харчування, генетичні та соціально-побутові чинники, вік людини та її стать.

Гепатотоксичний вплив алкоголю на печінку визначається, перш за все, процентним вмістом етанолу. Часто люди задаються питанням, чи шкідливі для здоров'я печінки малі дози алкоголю. Звичайно ж, так.
Як відомо, етанол сам по собі та продукти його обміну токсичні. Печінка посилено бореться з токсинами і тому страждає у першу чергу. Руйнуються клітини та мембрани печінки, відбувається некроз гепатоцитів. Крім того, можуть розвиватися запальні реакції та імунні збої.
Напевно, багато хто чув поняття «жирна печінка». Насправді, далеко не завжди жирове переродження печінки відбувається внаслідок неправильного харчування. Вживання алкогольних напоїв, нехай навіть короткочасне, викликає алкогольний стеатоз (інші назви цього захворювання – стеатоз печінки, жировий гепатоз, жирна печінка).
Просто вражає, як мало часу деколи потрібно для того, щоб стала страждати печінка та її функції. Жирна печінка може сформуватись лише за три-чотири тижні. Наступний руйнівний етап – гепатит, фіброз і, нарешті, алкогольний цироз печінки.
Особливо страшним є те, що ознак того, що печінка жирна, практично немає. Загалом кажучи, у випадку алкогольного стеатозу людину мало що турбує. Тому однозначно повинні насторожити: поганий апетит, тяжкість в області правого підребер'я та верхній частині живота, а також метеоризм, здуття живота і розлад кишечника після вживання жирної їжі. Швидка втомлюваність і хронічна втома – ще одні симптоми захворювання печінки. Особливо важливим є те, що показники печінкових проб не змінюються або характеризуються помірним непостійним підвищенням показників.
Алкогольна хвороба печінки вимагає комплексного лікування: хворим потрібно вилучити з раціону шкідливі продукти та алкоголь, а також приймати спеціальні медикаменти.
Мета медикаментозної терапії – нормалізувати метаболізм клітин печінки, зупинити та локалізувати токсичний вплив на орган, поступово відновити клітини печінки та мембрани, а також знизити активність процесів перекисного окислення ліпідів.
close